Här är du:

Representanter i Näringslivsrådet

Beatrice Kortner-Henriksson
VD, Svenska Fönster
beatrice.henriksson@svenskafonster.se

Bengt Nilsson
VD, Senab/Edsbyverken
bengt.nilsson@edsbyn.com

Fredrik Vilhelmsson
Ekonomichef, CrossControl AB
fredrik.vilhelmsson@CrossControl.com

Mona Roos
Nefab Packaging Sweden AB
mona.roos@nefab.com

Jonas Wikblad
SNA Europé
jonas.wikblad@eiaq.com

Thomas Nilsson
Ordförande, Företagarna Woxnadalen
thomas@snxtransport.se

Mikael Reijer
Koordinator i Företagsringen
mikael.reijer@mikaelreijer.se

Karin Leanders
Ordförande, LRF Kommungrupp
karin.leanders@gmail.com

Bengt-Olof Sandberg
Ordförande, Centrumföreningen Alfta
bengtolof@rekonom.se

Tommy Löfström
Kontaktperson Edsbyns Köpmän
tommylofstrom@gmail.com

Yoomi Renström
Kommunalråd
yoomi.renstrom@ovanaker.se

Mikael Jonsson
Näringslivspolitiskt ansvarig
mikael.jonsson@ovanaker.se

Gunnar Skoglund 
Näringslivschef
gunnar.skoglund@ovanaker.se

Christer Engström
Kommunchef
christer.engstrom@ovanaker.se



Publicerad 2017-06-14
Dela

Kontakt

Näringslivschef

Gunnar Skoglund
Tfn 0271-571 12
Mobil 070-310 40 65

Kontakt

Ovanåkers kommun
Långgatan 24
828 80 Edsbyn
Tfn 0271-570 00
kommun@ovanaker.se

Information

Ovanåkers kommuns rss-flöde

Nyheter RSS-flöde

Ovanåkers kommuns facebook

Facebook


© Ovanåkers kommun 2015

Läs mer om: [krisens namn]

Text om krisen

Vad:

Var:

Senaste nytt och vanliga frågor: ovanaker.se/krislänk till annan webbplats

Telefonnummer för upplysningar: 0200-120 777

Om du är i fara RING 112

Nyhetsflöde:

RSS-flöde för kris