Kontakt

Representanter i Näringslivsrådet

Beatrice Kortner-Henriksson
VD, Svenska Fönster
beatrice.henriksson@svenskafonster.se

Bengt Nilsson
VD, Senab/Edsbyverken
bengt.nilsson@edsbyn.com

Fredrik Vilhelmsson
Ekonomichef, CrossControl AB
fredrik.vilhelmsson@CrossControl.com

Mona Roos
Nefab Packaging Sweden AB
mona.roos@nefab.com

Jonas Wikblad
SNA Europé
jonas.wikblad@eiaq.com

Thomas Nilsson
Ordförande, Företagarna Woxnadalen
thomas@snxtransport.se

Karin Leanders
Ordförande, LRF Kommungrupp
karin.leanders@gmail.com

Bengt-Olof Sandberg
Ordförande, Centrumföreningen Alfta
bengtolof@rekonom.se

Maggan Forsblom
Kontaktperson Edsbyns Köpmän
maggan.forsblom@supermarket.ica.se

Håkan Enlund
Kommunalråd
hakan.englund@ovanaker.se

Mikael Jonsson
Näringslivspolitiskt ansvarig
mikael.jonsson@ovanaker.se

Christer Engström
Kommunchef
christer.engstrom@ovanaker.se

Anna Ekström
Handelsbanken Alfta
anjo31@handelsbanken.se

Kontakt

Näringslivskontoret

Tfn 0271-570 00 vx
E-post naringslivskontoret@ovanaker.se

Senast uppdaterad 2019-01-07 08.24

Tyck till om sidan