Kontakta oss

Telefonnummer: skolans lärarrum: 0271-574 12 , fritids: 0271-574 18

Rektor

Anders Liljemark
Tfn: 0271-572 73
E-post anders.liljemark@ovanaker.se

Expedition

Skoladministratörer

Birgitta Aronsson
Tfn: 0271-572 82
E-post birgitta.aronsson@ovanaker.se

Isabel Berggren
Tfn: 0271-572 50
E-post isabel.berggren@ovanaker.se

Skolsköterska

Karin Backa
Tfn: 0271-570 00 vx
E-post karin.backa@ovanaker.se

Rapportera frånvaro

admentumlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster eller ladda ner appen Admentum och logga in där.

Lärarrum

Telefon

0271-574 12

Kök

Telefon

0271- 574 25

Förskoleklass

Klasslärare

Anki Waltersson
E-post ann-christin.valtersson@utb.ovanaker.se 

Årskurs 1-2

Klasslärare

Viktoria Kastemyr
E-post viktoria.kastemyr@utb.ovanaker.se

Årskurs 3-4

Klasslärare

Elisabeth Guthu
E-post anna.elisabeth.guthu@utb.ovanaker.se

Årskurs 5-6

Klasslärare

Helena Ehrstrand
E-post helena.ehrstrand@utb.ovanaker.se

Viktoria Forsblom
E-post viktoria.forsblom@utb.ovanaker.se

Fritidshem

Telefon

0271-574 18

Pedagoger

Sofie Widarsson
E-post sofie.widarsson@utb.ovanaker.se

Linnéa Nilsson
E-post linnea.nilssonn@utb.ovanaker.se

Specialpedagog

Lena Skoglund
E-post lena.skoglund@utb.ovanaker.se

Senast uppdaterad