Kontakt

Fritidshemmet Gläntan

Fritidshemmet på Lillboskolan heter Gläntan. Vi är 96 barn från förskoleklassen till och med år 6.

Vi som jobbar på Gläntan detta läsår heter Margareta Törnberg, Annika Petersson, Emma Helmersson, Helena Torvidsson, Ingalill Voxberg,
Ida Alexsson och Anders Svensson.


Kontakt

Fritidshemmet Gläntan

Tfn 0271- 572 27, Mobil 073-270 73 02
E-post glantan.lillbo@edu.ovanaker.se

Personal

Ingalill Voxberg
E-post ingalill.voxberg@edu.ovanaker.se

Emma Helmersson (Föräldraledig ht17-)
E-post emma.helmersson1@edu.ovanaker.se

Helena Torvidsson
E-post helena.torvidsson@edu.ovanaker.se

Margareta Törnberg
E-post maggantornberg@edu.ovanaker.se

Annika Petersson
E-post annika.petersson@edu.ovanaker.se

Ida Alexsson
E-post Ida.alexsson@edu.ovanaker.se
Anders Svensson
E-post anders.svensson@edu.ovanaker.se

Senast uppdaterad 2018-05-09 10.26

Tyck till om sidan