Kontakta oss

Telefonnummer till skolan: 0271-560 83, 0271-574 12

F-klass

Anki Waltersson

anki.waltersson@edu.ovanaker.se

Årskurs 1-2

Viktoria Kastemyr

viktoria.kastemyr@edu.ovanaker.se

Årskurs 3-4

Helena Ehrstrand

helena.ehrstrand@edu.ovanaker.se

Årskurs 5-6

Elin Wängmark

elin.wangmark@edu.ovanaker.se

Fritids

Sofie Widarsson

sofie.widarsson@edu.ovanaker.se

Specialpedagog

Cia Wikman

cia.wikman@edu.ovanaker.se

Vid frågor angående engelska eller neurofeedback kontakta Lotten Andersson lotten.andersson@edu.ovanaker.se

Senast uppdaterad 2017-10-31 07.44

Tyck till om sidan