Kontakt

Kvalitet och utveckling

Här hittar du information om våra kvarlitetsutvärderingar och utvecklingsplaner.

Kontakt

Sjukanmälan elever

Appen Admentum

Rektor

Anders Liljemark
Tfn 0271-572 73

Expedition

Birgitta Aronsson
Tfn 0271-572 82, 072-518 48 10
Isabel Berggren
Tfn 0271-572 50

Studie- och yrkesvägledare

Karin Woxberg
Tfn 0271-571 84
Alftaskolan mån-tis
Celsiusskolan i Edsbyn ons-tor-fre

Skolsköterska

Gun Olofsson
Tfn 0271-572 58

Kurator

Nina Backa
Tfn 0271-570 79, 070-682 15 50

Mentorer 7A

Lisen Alsing, e-post lisen.alsing@utb.ovanaker.se
Louise Graff, e-post louise.graff@utb.ovanaker.se

Mentorer 7B

Anna Jakobsson Unger, e-post anna.unger@utb.ovanaker.se
Petra Bergquist, e-post petra.bergquist@utb.ovanaker.se

Mentorer 8A

Ulla-Britt Edlund Norberg , e-post: ulla-britt.norberg@utb.ovanaker.se
Ruben Fritzon, e-post: ruben.fritzon@utb.ovanaker.se
Marlene Gunnarsson, e-post: marlene.gunnarsson@utb.ovanaker.se

Mentorer 8B

Charlotte Toft, e-post: charlotte.toft@utb.ovanaker.se
David Smith, e-post: david.smith@utb.ovanaker.se

Mentorer 9A

Lotta Andersson, e-post: charlotte.andersson@utb.ovanaker.se
Lena Ahlström, e-post lena.ahlstrom@utb.ovanaker.se
Adelaida Gomez, e-post: adelaida.gomez.daza@utb.ovanaker.se

Mentorer 9B

Jacques Perrier, e-post: jacques.perrier@utb.ovanaker.se
Sofie Kvick, e-post: sofie.kvick@utb.ovanaker.se
Lina Björklund, e-post: lina.bjorklund@utb.ovanaker.se

 

Senast uppdaterad