Kontakta oss

Vår postadress är: Ovanåkers kommun, Celsiusskolan 7-9, 828 80 Edsbyn
Vår besöksadress är: Sporthallsvägen 7, 828 33 Edsbyn

Expedition

Susanne Svedberg
Skoladministratör
Tfn 0271-571 80
E-post susanne.svedberg@ovanaker.se

Studie- och yrkesvägledare

Karin Woxberg
Tfn 0271-571 84
E-post karin.woxberg@ovanaker.se
Celsiusskolan onsdag-torsdag-fredag
Alftaskolan måndag-tisdag

Skolsköterska

Maria Törnberg
Tfn 0271-570 74
E-post maria.tornberg@ovanaker.se

Kurator

Jessica Westin
Tfn 0271-570 69
E-post jessica.westin@ovanaker.se

Årskurs 7A

Mentorer

Erika Mattsson
E-post erika.mattsson@utb.ovanaker.se

Hanna Olsson
E-post hanna.olsson@utb.ovanaker.se

Årskurs 7B

Mentorer

Martina Leanders
E-post martina.leanders@utb.ovanaker.se

Ellen Bäck
E-post ellen.back@utb.ovanaker.se

Årskurs 7C

Mentorer

Camilla Persson Ros
E-post camilla.ros@utb.ovanaker.se

Mats Fröjd
E-post mats.frojd@utb.ovanaker.se

Årskurs 8A

Mentorer

Jan Andersson
E-post jan.andersson@utb.ovanaker.se

Carina von Knorring
E-post carina.von.knorring@utb.ovanaker.se

Årskurs 8B

Mentorer

Anna Lundin
E-post: anna.lundin@utb.ovanaker.se

Carina Palm
E-post: carina.palm@utb.ovanaker.se

Årskurs 8C

Mentorer

Jens Hedman
E-post jens.hedman@utb.ovanaker.se

Kristin Träff
E-post kristin.traff @utb.ovanaker.selänk till annan webbplats

Årskurs 8D

Mentorer

Göran Svensson
E-post goran.svensson@utb.ovanaker.se

Altea Serrano Botello
E-post altea.serrano.botello@utb.ovanaker.se

Henrik Melin
E-post henrik.melin@utb.ovanaker.se

Årskurs 9A

Mentorer

Christina Eriksson
E-post christina.eriksson1@utb.ovanaker.se

Johan Hellberg
E-post johan.hellberg@utb.ovanaker.se

Årskurs 9B

Mentorer

Jenny Rodriguez Mickelsson
E-post: jenny.rodriguez.mickelsson@utb.ovanaker.se

Anna Smedsgård
E-post: anna.smedsgard@utb.ovanaker.se

Årskurs 9C

Mentorer

Jens Hermansson
E-post jens.hermansson@utb.ovanaker.se

Per Toft
E-post per.toft@utb.ovanaker.se

Senast uppdaterad